| Instagram’dan takip edin

| 0 (850) 346 77 00

Hakkımızda

Geri

“Hep İyi Hisset” sloganı ile tüketicilerin sağlıklı gıda takviyesi ihtiyacına yönelik olarak, güvenilir ve yenilikçi ürünleri erişilebilir şekilde sunmak için yola çıktık. Bu alanda dünyayı izleyerek, gelişen ihtiyaçlara çözüm üretirken; insan, çevre ve toplum sağlığını odağa koyan, sürdürülebilir bir anlayış benimsedik.

Doğal beslenmenin ve önleyici sağlık anlayışının bir yansıması olarak; modern hayatın günlük yorgunluk ve stresinden arınmak ve hastalıklara karşı daha güçlü kalmak için insanlarımızın son yıllarda artan gıda takviyesi taleplerine nitelikli ürünlerle çözümler sunuyoruz.

Özellikle efervesan ürün gruplarında koruyucu, şeker, gluten ve laktoz içermeyen ürünleri tüketiciyle buluşturmaktayız. Titanyum dioksit içermeyen tablet ve kapsül formlarıyla minimize gıda katkı içerikleriyle kendine özgün yeni konseptler sunuyoruz. Öte yandan liken bitkisinden elde edilen dünyadaki ilk onaylı D3 vitaminiyle Türkiye’de tamamen bitkisel ve koruyucu içermeden üretilmiş D3+K2 vitamin ürününe sahibiz.

VitagoKids markamızla çocuklara yönelik doğal balık yağları ve multivitamin şuruplar başta olmak üzere çeşitli gıda takviyeleri ile onların gelişimine katkı sağlamayı amaçlıyoruz. Çocukların vitaminleri daha eğlenceli ve kolay tüketmesini sağlayan çiğnenebilir formlarda özel ürünler üretiyoruz. Bunları yine çocuklarımızın çok sevdiği karakterlerden olan TRT Çocuk Rafadan Tayfa karakterlerinin arkadaşlığı ile sunuyoruz.

Yenilikçi ürünlerle her gün genişleyen ürün gamımızı, öncelikle Türkiye ve yakın coğrafyadaki insanlara ulaştırmayı hedefliyoruz.

Ürünlerimizi kendi laboratuvar altyapımızda eczacılık fakültelerinden uzman akademisyenlerle birlikte geliştirerek, üretimi yine kendi fabrikamızda gerçekleştirmekteyiz. Yüksek ürün standardımızı korumak ve yükseltmek için gerekli tüm sertifikasyon süreçlerini takip etmekteyiz. Bu amaçla şimdiye kadar gerekli tüm sertifikasyonları sağladık. GMP İyi Üretim Uygulamaları, ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi, HACCP 22000:2005 Gıda Güvenliği Sistemi, FDA Amerikan Gıda Komisyonu Uygunluk ve Helal Sertifikalarına sahibiz.

Daha iyi ve sağlıklı bir dünya için, güvenilir ve sürdürülebilir gıda güvenliğinin önemini biliyoruz. Herkesi, bilimle formüle edip, yüksek standartlarda üreterek ambalajladığımız ürünlerimizi, güvenle kullanmaya davet ediyoruz.