| Instagram’dan takip edin

| 0 (850) 346 77 00

Üretim

icon
Geri

Tüm ürünlerimiz Triapharma AŞ. tarafından İstanbul tesislerinde, GMP, uluslararası ISO9001 kalite yönetim sistemi ve ISO 22000 gıda yönetim sistemi standartlarında üretilmektedir. Firma bünyesinde ürünlerin formülasyonundan AR-GE’sine, üretiminden kutulanmasına kadar tüm süreçler özenle eczacı, kimyager ve kimya mühendislerinden oluşan uzman kadrolar tarafından yönetilmektedir.

20 yılı aşkın üretim tecrübemizin yanı sıra, uzman kimyager ve eczacı kadromuz ile firmamız bünyesinde bulunan laboratuvarlarda ve üniversiteler ile işbirliği yaparak Ar-Ge projelerine büyük önem vermekteyiz. Bu sayede insanımızın farklı ihtiyaçları ve isteklerine göre geniş bir ürün yelpazesi sunabiliyoruz.

Firmamız, mühendis ve bilim insanları kadrosuyla,
sektörümüzde gerçekleştirilen araştırma geliştirme
faaliyetlerine değer katmayı ilke edinerek, insan sağlığına
katkı sağlamaya devam etmektedir.

KALİTE UYGULAMALARIMIZ

Tesislerimiz düzenli olarak bağımsız denetim kuruluşları ve yetkin ekibimizce ayrı ayrı denetlenir. Denetimlerde kritik nokta kontrolleri gerçekleştirilerek üretilen ürünlerden numuneler alınmaktadır. Alınan numuneler bağımsız kuruluşlarca incelendiği gibi daha sık periyotlarla kendi ölçüm ve analizlerimize tabi tutulur.

 

TEMİZLİK VE DEZENFEKSİYON UYGULAMALARIMIZ

Tesislerimiz ürün tür ve gruplarına göre ayrıştırılmış “çevre dostu” ve marka bilinirliği yüksek temizlik ürünleri ile dezenfekte edilir. Üretimde görevli tüm çalışanlarımız yasalarca öngörülen periyotlarla sağlık kontrollerinden geçirilerek Covid-19 hijyen standartlarına göre çalışmaları sağlanır.